Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τα καθημερινά νέα μας

+15
PARIS37
Τζοτζομαμά
PINIW
Xara
Αλεξάνδρα
eugenia
biskotaki
Ina
ANTZY
μαρια
xristinaki
tinkerbell
ΚΑΤΙΑ
bebinos
Mamma El
19 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 37]

226Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 01, 2009 3:37 pm

Xara


Star Members
Star Members

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΕΛΙΖΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΑΝΤΙΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΗ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

227Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 01, 2009 10:07 pm

eugenia


Star Members
Star Members

Οφου οφου.. καλη σχολικη χρονια..στη Ναντινα και σε ολα τα μικρουλια που ξεκινουν σταθμο !!!

Την επομενη εβδομαδα θα παει και ο Σωτηρουλης μου..και το δικο μου αγχος ειναι μεγαλυτερο! Δεν το περιμενα.. φοβαμαι οτι δυσκολα θα προσαρμοστει.. :sad: ..

Οσο ανεξαρτητος ηταν μικροτερος.. τωρα..οσο μεγαλωνει.. θελει να ειναι συνεχως κοντα μου.. και αυτο με προβληματιζει με τον παιδικο σταθμο.

Τελος παντων..την επομενη εβδομαδα που θα ξεκινησουμε θα σας πω τα νεα μας.. tongue ειτε καλα ειναι αυτα..ειτε κακα..

Καλο σας βραδυ !!!

228Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 02, 2009 5:29 am

Mamma El


Admin
Admin

Καλή αρχή και στο Σωτηράκη μας Ευγενία μου. little hug

Μήπως έχει καμιά σας νέα της Μαρίας; Ο άντρας της είναι καλά; pray pray

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

229Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 02, 2009 8:10 am

μαρια


Star Members
Star Members

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλή αρχή στα παιδάκια σας Smile όλα καλά να πάνε για τα άστεράκια σας!!!

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας kisses ο άντρας μου έκλεισε 24 ώρες απύρετος και εχθές το μεσημέρι με μεγάλη καθυστέρηση πήρε εξιτήριο youhoo
Τους είχαν καραντίνα, ούτε από το δωμάτιο δεν τους άφηναν να βγούνε! Δεν έχει πυρετό όμως αισθάνεται ακόμα αδύναμος, κουράζετε εύκολα και έχει γενικώς έχει εξάντληση. Τώρα περνάει επιτροπή για να πάρει αναρωτική.

230Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 10:23 pm

ΚΑΤΙΑ


Moderator
Moderator

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ Ε?(ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΙΣ).
ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.
ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ.
ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΑΚΙΑ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ.ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΥΨΗΛΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΗΚΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΛΑ ΜΑΥΡΙΣΕ.

ΑΛΛΑΓΗ ΘΕΜΑΤΟΣ.
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ).
ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ.ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ 3 ΜΗΝΕΣ.

231Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 10:39 pm

Mamma El


Admin
Admin

Καλέ έχεις να μπεις τρεις ολόκληρους μήνες; Shocked

Ούτε που το καταλάβαμε. Όχι ότι δεν μας έλειψες αλλά σαν χθες μου φαίνεται που είχες ξαναγράψει.

Με τη δουλειά γιατί σταμάτησες; Λόγω ωραρίου; Τουλάχιστον θα ξεκουραστείς και θα ξέρουμε και εμείς ότι θα σε βρούμε όταν με το καλό κατέβουμε Πάτρα.

Μπορεί να είναι μονοήμερο Κυριακής (θα ενημερώσω πρώτα) οπότε το καλό που σου θέλω να είσαι ελεύθερη να βρεθούμε. Αρκεί να μη βρέχει πάλι goofy

Κάτσε να ξεκινήσουμε σχολεία, να συνηθίσουμε και πάλι, να μπούμε στο πρόγραμμα μας και θα το κανονίσουμε. Σίγουρα αυτή τη φορά.

Μπράβο στον Κυριάκο. happy Η νυφούλα σου ακόμα μεσημέρι και βράδυ φοράει πάνα αφού πίνει ένα μπουκάλι νερό πριν κοιμηθεί (όχι ότι κοιμάται τα μεσημέρια αλλά λέμε τώρα laughing ). Τώρα όμως με τον παιδικό σταθμό και επειδή είναι δημόσιος θα προσπαθήσουμε τη μεσημεριανή τουλάχιστον να την κόψουμε. Από Δευτέρα θα ξέρουμε αν θα κοιμάται και στον σταθμό.

Την καλύτερη δουλειά κάνατε. Και εμείς αν ήμασταν επαρχία όλη μέρα θάλασσα θα τη βγάζαμε. Βέβαια χρειάζεται να πηγαίνεις και κάπου για να αλλάζεις παραστάσεις. Αλλά τουλάχιστον θα πρέπει να ξεκουραστήκατε. Άλλωστε λένε ότι αν είσαι με αυτούς που αγαπάς περνάς υπέροχα όπου κι αν βρίσκεσαι.

Καλωσόρισες Κάτια μου. Να σε βλέπουμε πιο συχνά από εδώ και πέρα. stars

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

232Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 10:47 pm

ΚΑΤΙΑ


Moderator
Moderator

ΝΑΙ ΝΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ 10 ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ AVON(ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ).ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΑ 10 ΕΥΡΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΓΡΙΜΙ.ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ?ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.

ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ(ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ).ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΤΙΣ ΠΕΤΑΞΑΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΚΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ (ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ) ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

233Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 10:51 pm

Mamma El


Admin
Admin

Έχεις απόλυτο δίκιο. Αν ήταν παραπάνω τα χρήματα ίσως και να άξιζε τον κόπο. Αλλά από ότι θυμάμαι ήταν και πολλές ώρες έτσι;

Δεν πειράζει. Να χαρείς το παιδάκι σου τώρα. Αυτό έχει σημασία.

Και εμείς σε ένα πρωινό όπως λες πετάξαμε τις πάνες στη Νεφέλη. Η μικρή όμως μάλλον θέλει το χρόνο της. Δεν την πιέζουμε. Σιγά σιγά θα τα καταφέρουμε.

Φιλάκια kisses

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

234Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 10:59 pm

ΚΑΤΙΑ


Moderator
Moderator

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ(4ΩΡΟ).ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΥΘΥΝΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΝΑΝΤΙΝΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΕΙΣ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΨΕΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΑΝ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΓΜΕΝΗ Η ΠΑΝΑ.ΑΝ ΟΧΙ ΑΔΙΚΩΣ ΤΙΣ ΤΗΝ ΦΟΡΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΤΑ ΥΠΟΣΕΝΤΟΝΑ?
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ.

235Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 11:04 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Τα πρωινά συνήθως η πάνα είναι γεμάτη. Δεν σηκώνεται και το βράδυ για τουαλέτα όπως η μεγάλη. Θυμάμαι της Νεφέλης λίγο πριν την κόψει τελείως τη βραδινή τα πρωινά που σηκωνόταν ήταν εντελώς στεγνή.

Ένα βράδυ σηκώθηκε και μου είπε πως θέλει τουαλέτα. Μετά από αυτό δεν ξαναφόρεσε πάνα. Κάτι τέτοιο περιμένω και από τη μικρή. Πιστεύω πως θα είναι δύσκολο να τη βγάλουμε έτσι στο ξεκάρφωτο και χωρίς να είναι στεγνή γιατί θα ξενυχτάμε μετά για να την προλάβουμε να μην τα κάνει στο κρεβάτι.

Το μεσημέρι όμως παραμένει στεγνή.

Επίσης την έχω παρατηρήσει κάποια βράδια όταν θέλει να κάνει και ενώ έχουμε φορέσει την πάνα, είναι ξαπλωμένη αλλα δεν έχει κοιμηθεί, ζητάει να πάει στην τουαλέτα. Αν κοιμηθεί όμως το χάσαμε το παιχνίδι.

Οπότε αναμένουμε και βλέπουμε.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

236Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 11:11 pm

ΚΑΤΙΑ

ΚΑΤΙΑ
Moderator
Moderator

AN EINAI ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΕΙΣ.ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.

237Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Σεπ 08, 2009 11:22 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αυτό σκέφτομαι να κάνω.

Καληνύχτα Κάτια μου. Εκτός από το φορουμ έχω αρχίσει να βλέπω αστεράκια και από τη νύστα. goofy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

238Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 09, 2009 2:56 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Καλώς μας ήρθες πάλι στην παρεούλα μας Κάτια! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 512881 Μας έλειψες!!!!


Χαίρομαι που είχατε τον χρόνο σας σαν οικογένεια, κάνατε τα μπάνια σας και ξεκουραστείκατε Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 618344
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 510185 και στον Κυριάκο που είναι το καλύτερο παιδί και έχει αφήσει πίσω και τις πάνες!!!! ουφφφφφ βουνό μου φαίνετε αυτή η δουλειά........
Όσο για την δουλειά άμα δεν αξίζει τον κόπο, καλύτερα στο σπίτι με το παιδάκι σου!


Πολλά φιλιά Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 14333

239Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 09, 2009 2:14 pm

ΚΑΤΙΑ

ΚΑΤΙΑ
Moderator
Moderator

KΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.Η ΕΛΛΗ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ.

240Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Σεπ 10, 2009 4:49 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Η Έλλη είναι ένα ζουζουνάκι!!! Περπατάει πολύ καλά, είναι τετραπέρατη όλά τα καταλαβαίνει ότι λέμε! Τρώει τα πάντα πλέον, ξεκινήσαμε και το φρέσκο γάλα. Μόνο που ξυπνάει αρκετές φορές τα βράδια και με έχει κουράσει πια αυτό......αναπολώ τους δωδεκάωρους ύπνους που έκανε κάποτε και μαζί με αυτήν και εγώ!! Γενικώς είναι ήσυχο και πολύ χαρούμενο μωρό και κάνει και εμάς χαρούμενους Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 618344 Είναι πολύ φάτσα, όλο νάζι και κόλπα! Τα φιλάκια εδώθησαν Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 314842

241Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Σεπ 10, 2009 8:07 am

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Να σου ζησει Μαρακι το αγγελουδι σου Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Herz

242Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Σεπ 10, 2009 9:27 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

μαρια έγραψε:Η Έλλη είναι ένα ζουζουνάκι!!! Περπατάει πολύ καλά, είναι τετραπέρατη όλά τα καταλαβαίνει ότι λέμε! Τρώει τα πάντα πλέον, ξεκινήσαμε και το φρέσκο γάλα. Μόνο που ξυπνάει αρκετές φορές τα βράδια και με έχει κουράσει πια αυτό......αναπολώ τους δωδεκάωρους ύπνους που έκανε κάποτε και μαζί με αυτήν και εγώ!! Γενικώς είναι ήσυχο και πολύ χαρούμενο μωρό και κάνει και εμάς χαρούμενους Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 618344 Είναι πολύ φάτσα, όλο νάζι και κόλπα! Τα φιλάκια εδώθησαν Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 314842

Σιγά που δεν θα ήταν τετραπέρατη. Είναι δυνατόν; Τα μικρά κορίτσια μας πουλάνε και μας αγοράζουν από την κοιλιά!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855

Βρε Μαράκι γιατί όμως έχει αλλάξει το ωράριο του ύπνου της. Γιατί ξυπνάει μέσα στη νύχτα; Μήπως την ενοχλεί κάτι; Βέβαια μικρούλα είναι ακόμα. Και η Ναντίνα το είχε κάνει αυτό χωρίς λόγο και αιτία. Ή μπορεί να είχε αιτία αλλά εμείς δεν την ανακαλύψαμε.

Εύχομαι να ξεπεράσει γρήγορα τις βραδυνές αυπνίες γιατί είναι σκότωμα να κάνεις διακοπτόμενο ύπνο. Ξυπνάς πιο κουρασμένη μετά.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

243Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Σεπ 14, 2009 4:03 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Δεν ξέρω γιατί ξυπνάει τα βράδια.......μακάρι να ήξερα τι της φταίει πραγματικά Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 526182 Είμαστε και στο στάδιο του αποθηλασμού τώρα. Μπορεί να βγάλει κανένα δόντι ακόμα... Με το κιχ που θα κάνει πετάγομαι από τον ύπνο μου και τρέχω να την δώ, δεν την αφήνω να ξυπνήσει και να χάσει τελείως τον ύπνο της, της δίνω τσαγάκι ή γάλα αναλόγως την ώρα και ξανακοιμάται. Το καλοκαίρι με την ζέστη διψούσε συνέχεια. Ελπίζω να στρώσει πάλι Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_flower

244Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 16, 2009 8:41 am

Τζοτζομαμά

Τζοτζομαμά
Star Members
Star Members

Καλημέρα!!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 519942
Γυρίσαμε κι εμείς από τας εξοχάς (Σαλαμύκονο) και ακόμη δεν έχουμε συντονιστεί...
Ελπίζω να είστε όλες καλά,τώρα θα τα λέμε συχνότερα!!!!
Φιλάκια πολλά σε όλες και στα ζουζουνάκια σας! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 365532

245Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 16, 2009 8:53 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Καλωσόρισες Fairy μου!!

Καλό φθινόπωρο και καλή προσαρμογή στας Αθήνας!!

Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 83481 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 83481 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 83481 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 83481

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

246Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 16, 2009 8:56 am

Τζοτζομαμά

Τζοτζομαμά
Star Members
Star Members

Ευχαριστώ Λιζάκι μου,
αν και δεν το βλέπω....θέλω να πάω στην εξοχή Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 302820 .....

247Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Σεπ 16, 2009 8:58 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αααα καλά μη νομίζεις. Επειδή γυρίσαμε και εμείς νομίζεις ότι μου έφτασαν οι διακοπές;

Είπαμε εμείς θέλουμε διακοπές διαρκείας Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

248Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Οκτ 01, 2009 8:53 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 386858 κορίτσια!!! Τι κάνετε???



Καλέ χαθήκαμε..... λίγο τρεξίματα, δουλειές λίγο η μικρή που θέλει να ασχολούμε μόνο μαζί της....... Έρχεται και μου κλείνει το κουμπί του υπολογιστή Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 656855



Είχαμε και γάμο, παντρεύτηκε μία εκ των κουνιάδων μου (μέσω της οποίας γνώρισα και τον άντρα μου Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_lol ). Να τους ευχηθώ και από εδώ Να ζήσουν Ευτυχισμένοι!

Η Έλλη έγινε παρανυφάκι! Ήταν πολύ όμορφη, σαν νυφούλα, το φόρεμα είχε μπούστο και φούστα (σαν νυφικό!!), με ασορτί τσαντάκι και εσάρπα και φορούσε και στεφανάκι στα μαλιά! Τι να σας λέω τώρα.......καμάρωνα το αστεράκι μου Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 83481 που ήταν η μασκότ του γάμου!!!

249Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Οκτ 01, 2009 9:35 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Βρε καλώς την!! Χαίρομαι που είστε καλά. oregonian

Ώστε έχει ζουζουνέψει αρκετά η Έλλη μας ε; Δεν πειράζει, μεγαλώνει και τώρα θα διεκδικεί περισσότερα πράγματα όπως τη μανούλα για παράδειγμα. Αχ τα ίδια κάνουν και οι δικές μου. Με τη μεγάλη τα βρίσκουμε κάπως αφού χρησιμοποιούμε και οι δύο τον υπολογιστή (αναφέρομαι εκεί επειδή είπες ότι σου κλείνει το κουμπί laughing ) αλλά η μικρή μόλις δει ότι μιλάω στο τηλέφωνο ή γράφω στο κομπιούτερ αμέσως να κολλήσει δίπλα μου. Θαρρείς και θα με ρουφήξει μέσα το ακουστικό ή η οθόνη. goofy

Το πρωί τα είδα όλα μιλάμε. Πιάσαμε την κουβέντα με μια μαμά έξω από το σχολείο της μεγάλης και άργησα λίγο να φύγω. Τι το ήθελα και εγώ; Πήρα το λεωφορείο πιο αργά από ότι έπρεπε με την ελπίδα να φτάσω έστω και στο παραπέντε που λένε. Αλλά δεν είχα λογαριάσει τον ξενοδόχο βλέπεις laughing Γιατί ο ξενοδόχος είχε άλλα σχέδια. Στην έξοδο λοιπόν προς Συγγρού (για όσες ξέρουν από Αθήνα) δεν μπορούσε το λεωφορείο να περάσει γιατί έβαζαν καινούργια άσφαλτο στο δρόμο Rolling Eyes mad1 οπότε έστριψε δεξιά για να βγει στη λεωφόρο λίγο παραπάνω. Αμ δε που θα έβγαινε Evil or Very Mad Γιατί εκεί ήταν κλειστόν ο δρόμος επειδή έκαναν έργα της ΕΥΔΑΠ goofy shocked Και μάλιστα είχε εντολή να πάει από εκεί. goofy laughing

Τελικά για να μην τα πολυλογώ μας κατέβασε ψάχνοντας ο άνθρωπος με συνεχή επικοινωνία με τον προϊστάμενο του από που θα πάει για να απεγκλωβίσει τον δρόμο. Ήταν και αυτό το πρόβλημα Rolling Eyes Αχ Ελλάς το μεγαλείο σου!! mad1 Καλά λέω εγώ να μην πάω να ψηφίσω την Κυριακή wide smile

Κατέβηκα με τα πόδια στη Συγγρού, τα λεωφορεία ήταν όλα γεμάτα και τελικά πήρα ταξί για να φτάσω στο γραφείο στις 10 με τη γλώσσα έξω και με μείον 6,50 ευρώ 102 102

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

250Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Οκτ 01, 2009 5:31 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

ουυυυφ τι ταλαιπώρια ήταν αυτή, μόνο που τα διάβασα συγχίστηκα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_evil

251Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Οκτ 19, 2009 10:37 pm

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Εγώ να σας πω βρε κορίτσια για μακελείο και φονικό και την τρελή μου ταλαιπωρία. Βγαίνω μες στην καλή χαρά η κυρία στο μπαλκόνι να παίξουμε με την Ευγενια και τι βλέπω; Έναν χαμό απο αίματα πάνω στον καναπέ του μπαλκονιού... στα λευκά μαξιλάρια παρακαλώ, στο λευκό τείχο, στα λευκά πλακάκια... ήταν λες και κάποιος έσφαξε καμία κότα πάνω στον καναπέ. Είχε πιτσιλίσει παντού σας λέω, αρρώστησα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Affraid Ψάχνω κι εγώ να βρω κανένα πούπουλο μήπως και καμία γάτα ή κουκουβάγια έφαγανν κανένα πουλάκι ή καμία ουρά ή κεφάλι απο κανένα ποντίκι. Το απίστευτο είναι ότι δε βρήκα κανενα στοιχείο... πολύ περίεργο!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_eek
Το αληθινό βασανιστήριο ήταν το καθάρισμα, τι να σας λέω τωρα... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Kopfschuettel

https://asterakia.forumotion.net

252Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Οκτ 19, 2009 10:49 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Τι διαβάζω βραδιάτικα η γυναίκα; Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_eek Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_eek Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_eek
Μα καλά φονικό έκαναν στο μπαλκόνι σας; Βρε ψαχτήκατε μήπως λείπει κανένας; Εγώ πάντως σκιάχτηκα βραδιάτικα. Πάλι καλά που είναι εδώ ο αντρούλης μου αλλιώς μάτι δεν θα είχα κλείσει όλο το βράδυ.
Αλλά το γμτο είναι ότι τα καθάρισες μετά. Και άντε να καθαρίσουν τα αίματα τώρα. Αν υπάρχουν νεότερα να μας ενημερώσεις φιλενάδα. Μπορεί να βρεθεί ο δράστης ή τουλάχιστον το θύμα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_rolleyes 

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

253Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Οκτ 19, 2009 11:09 pm

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Φιλενάδα, το θύμα το ξέρουμε, μην ανησυχείς... εγώ ο μλκς είμαι που καθάριζα με τις ώρες αλλά ευτυχώς μετά το τρίψιμο και το μουλιασματάκι, τα καλύματα απο τα μαξιλάρια φαίνεται να βγήκαν. Πάντως ρε συ, τα ζώα της γειτονιάς είναι μια ψιλή λαλημένα, βγάζω κρεατάκια να φάνε οι γατούλες και πριν έρθουν να τα πάρουν χαμπάρι, έχουν ορμήξει οι καρακάξες και τα έχουν κάνει πλιάτσικο, όχι να το παινευτώ αλλά την προτιμούν την κουζίνα μου, πολύ με τιμάνε οι άτιμες... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 997244

https://asterakia.forumotion.net

254Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Οκτ 29, 2009 5:00 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Πως τα περάσαμε χθες; Εμείς τελικά δεν πήγαμε στην παρέλαση γιατί
φοβήθηκαμε τον καιρό και το πρωινό το βγάλαμε στο σπίτι. Καλύτερα
βέβαια γιατί κατάφερα να σιδερώσω, όχι τα τελευταία ρούχα δυστυχώς αφού
προέκυψε κι άλλο πλυντήριο, και η Νεφέλη να διαβάσει τα αγγλικά της.

Ο
άντρας μου δούλευε νύχτα και κοιμόταν. Προς το μεσημεράκι που ξύπνησε
πήγαμε στην πεθερά μου για φαγητό, είχε μπακαλιάρο πλακί μμμμμ.........
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Rofl_3g και μετά πήραμε μια φίλη με τα παιδάκια της και πήγαμε σινεμά. Είχε λυσσάξει η μεγάλη και ήθελε να δει το G Force, με κάτι χαμστεράκια ειδικούς πράκτορες του FBI Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Confused2 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Confused2 Είχαν και έναν τυφλοπόντικα μαζί τους που ήταν αυθεντία στους υπολογιστές. Κάτι σε επικίνδυνες αποστολές μου θύμισε Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Rofl_3g Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Rofl_3g
Αλλά
είχε τρελό γέλιο. Βέβαια επειδή έπαιζαν και ηθοποιοί, δεν ήταν όλο
φτιαγμένο στον υπολογιστή με κινούμενα σχέδια, της Ναντίνας δεν της
έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση οπότε μπορεί να μην την κυνηγούσα σε όλη
την αίθουσα αλλά προσπαθούσα να την απασχολώ κάπως αλλιώς. Όσο έδειχνε
τα χαμστεράκια παρακολουθούσε αλλά οι ηθοποιοί την άφηναν παγερά
αδιάφορη. Βγήκαμε και δύο φορές εκτός αίθουσας και καλά για τουαλέτα
αλλά μόλις φτάναμε εκεί δεν έκανε τίποτα. Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Undecided Σχεδόν το μισό έργο το χάσαμε.

Ελπίζω
στο Disney on ice να μην μου κάνει τα ίδια αν και τελικά σκέφτομαι πως
είναι ακόμα μικρούλα για τέτοιες παραστάσεις. Τώρα βέβαια έχει
ξεσηκωθεί για το πατινάζ με τους ήρωες της Disney και δεν μπορώ να της
χαλάσω τη χαρά αλλά αν δεν κάτσει και σε αυτό μάλλον θα την αφήνω σπίτι
και από του χρόνου θα το επιχειρήσουμε ξανά. Δεν μου πάει η καρδιά όμως
να την αφήνω πίσω όταν εμείς με τη Νεφέλη πάμε για διασκέδαση.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

255Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Οκτ 29, 2009 6:14 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Εμείς περάσαμε κλασικά εικονογραφημένα!!!

Πήγαμε στην πεθερά μου φυσικά, που είχε μπακαλιάρο με σκορδιαλιά.

Εγώ εξαίρεση έφασα πατάτες τηγανητές με μαρουλοσαλάτα.

Το απόγευμα πήγαμε στον πατέρα μου, γιατί γιόρταζε την Δευτέρα 26-10, και πήγαμε να

του ευχηθούμε.

Είχαμε μια γεμάτη μέρα από επισκέψεις, γυρίσαμε το βραδάκι σπίτι.

256Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Οκτ 30, 2009 10:27 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Εσάς είναι ακόμα μικρούλι για κινηματογράφο.

Και εμείς όταν οι μικρές ήταν ακόμα σε τέτοιες ηλικίες στην πεθερά μου τη βγάζαμε.

Θα μεγαλώσει και ο Κωνσταντίνος σου και θα έχετε και εσείς τέτοιες εξόδους.

Προς το παρόν απόλαυσε το μωρό σου που μεγαλώνει μέρα με τη μέρα. trilly trilly trilly

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

257Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Νοε 28, 2009 4:38 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 386858 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 386858 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 386858 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 386858 αστερομαμάδες!!! Τι κάνετε??

Στα κλεφτά μπαίνω και μαθαίνω τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω.... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 824938

Τώρα την έχω βάλει για ύπνο, έκανα καφεδάκι και κάθομαι να σας πω και τα δικά μας νέα.

Στην γιορτή των Αρχαγγέλων που γιόρταζε η αεροπορία πήγαμε την μικρή στα αεροπλάνα (όπως μας πήγαιναν και εμάς οι γονείς μας κάποτε!!), η Έλλη ξετρελάθηκε, ανεβήκαμε και σε ένα καναντέρ μέσα, την βάλαμε να κάτσει στο πιλοτήριο, έπιασε το τιμόνι, κοιτούσε από τα τζάμια, μετά έτρεχε μέσα συνέχεια μπρος πίσω μεχρι την ουρά του και ξανά μπροστά Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_flower

Απο 7 μηνών γεμίζουμε την κανονική μπανιέρα νερό παιχνίδια και αφρό και πλατσουρίζει παίζει της αρέσει πολύ. Έτσι και την προηγούμενη βδομάδα ένα βράδυ την κάναμε μπάνιο και όταν τελείωσε μπήκε για ντουζάκι και ο άντρας μου και εγω ανέλαβα την Έλλη, μασαζάκι, μπιτζαμούλες και γαλατάκι. Καθόμασταν στο καθιστικό και βλέπαμε τηλεόραση καθώς έπινε το γάλα της το ζουζούνι μου όταν με φωνάζει ο άντρας μου από το μπάνιο, σηκώνομαι να πάω να δω τι θέλει, πατάω το πόδι στο χαλί και γίνομαι μούσκεμα....έπαθα υστερία....φαντάζεστε τι έγινε.....είχα ένα πλυντήριο που δούλευε και όσο ξεπλενόταν ο άντρας που είχε την τάπα ανοιχτή να φεύγει το νερό και το σιφώνι μας είναι από τα καλά.....πλημύρισε όλο το σπίτι μας Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_twisted Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_twisted μπάνιο, μια ντουλάπα έξω από το μπάνιο, χωλ, σαλόνι-χαλί, πίσω από το σύνθετο, κάτω από τους καναπέδες και σταμάτησε λίγο πριν τα υπόλοιπα δωμάτια .... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 879218 φρίκη σας λέω 11 η ώρα το βράδυ μάζευα από παντού νερά!!! Και το γέλιο είναι ότι ο άντρας μου δεν το είχε καταλάβει γιατί είχε τραβηγμένες τις κουρτίνες για να μην πέφτει νερό από έξω από την μπανιέρα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 26664

Και τέλος πήγαμε κάναμε εμβόλιο το δοκιμαστικό το μαντού. Μου φάνηκε λίγο νωρίς, εσείς σε ποια ηλικία το κάνατε??? Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 465992 (αν το έχετε κάνει δηλαδη).
Επίσης κάναμε και το ερυθράς-ιλαράς-παρωτίτιδας και τώρα (όπως με είχε ενημερώσει και η παιδίατρος) δέκα μέρες μετά έκανε πυρετό, δύο μέρες είχε δέκατα και σήμερα 39,4 έφτασε! Είναι κακόκεφη και τις φταίνε όλα.... Ελπίζω να ηρεμήσει σύντομα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 45466


Πολλά φιλιά και καλό ΣΚ!

258Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Νοε 28, 2009 5:12 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Τώρα μόνο που διάβασα εγώ εσένα αγχώθηκα. Κοίτα ζημιά που πάθατε βραδιάτικα. Εμείς αφού σώσαμε το χριστουγεννιάτικο δέντρο, τα φωτάκια και τα στολίδια από την πλημμύρα του παταριού μια χαρά είμαστε. Χάλασε το καζανάκι βλέπεις για πολλοστή φορά. Evil or Very Mad 102 102 Δεν θα βρούμε καινούργιο σπίτι ρημαδιό θα της το αφήσω!! Μήπως φιλοτιμηθεί και το φτιάξει η νοικοκυρά laughing

Το μαντού σε καλή ηλικία το κάνατε. Και η Ναντίνα τόσο το έκανε. Η Νεφέλη το είχε κάνει στα 2 περίπου γιατί εμείς το είχαμε καθυστερήσει λόγω του ότι ήταν άρρωστη.

Μεγαλώνει το κοριτσάκι σου και ζουζουνεύει. Φαντάζομαι και το άλλο κοριτσάκι μας την Μαρία (tinkerbell) να έχει την Ευγενία και να είναι και έγκυος. Που χρόνος να μας γράψει. Να της δώσεις πολλά φιλάκια όταν μιλήσεις ή τη δεις. Και να μας γράψεις και νέα της αν ξέρεις. Πως τα πάει και τέτοια. trilly trilly

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

259Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Νοε 30, 2009 7:09 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Πλυμμήραααααα.....απαπάααααααααααααααα δεν μπορώ εφιάλτης μου έχει μείνει Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Icon_evil


Την Μαρία μας την σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες και έχω καιρό να μάθω νέα της, θα της τηλεφωνήσω σύντομα και θα σας πω. Ελπίζω αυτή η εγκυμοσύνη της να είναι πολύ καλύτερη...Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 10 Herz

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης