Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τρέξιμο όλη μέρα!!

+2
Ina
Mamma El
6 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 11:39 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Θα τον σκοτώσω Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Ποιον άλλον; Το αφεντικό μου. Τι σου είμαι ρε φίλε; Η υπηρέτρια που τη στέλνεις όπως γουστάρεις; Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Γραμματέας σου είμαι, με προσέλαβες να σηκώνω τα τηλέφωνα, να στέλνω φαξ, να βγάζω
φωτοτυπίες, να κλείνω ραντεβού, να δακτυλογραφώ και όχι να τρέχω σε όλα
τα φαρμακεία για να έχεις τα χαπάκια που θα δώσουν διαύγεια στη μνήμη
σου. Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Ναι παίρνει και από αυτά και τα θέλει τώρα!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Βγαίνω και εγώ η δόλια και πηγαίνω στο πρώτο φαρμακείο. Δεν το έχει μου λέει η
φαρμακοποιός και κανονίζω να το φέρει κατά το μεσημεράκι. Ωραία μέχρι
εδώ. Γυρίζω στο γραφείο του το λέω και μου λέει αποκλείεται να πας
αλλού. Αρχίζω και φορτώνω εγώ. Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2
Δε λέω τίποτα αλλά αρπάζω με τέτοιο μένος τα χρήματα από το χέρι του
που ελπίζω ότι δεν είναι τόσο βλάκας και κατάλαβε ότι εκνευρίστηκα.

Και όχι τίποτα άλλο αλλά πήγα για να του αποδείξω ότι έχει λάθος. Και
μάλιστα σε άλλα δύο φαρμακεία σιχτιρίζοντας τον βέβαια από μέσα μου. Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Και φυσικά εγώ επαληθεύτηκα για άλλη μια φορά. Το φάρμακο βρε μ.......α
είναι άγνωστο πως είσαι τόσο σίγουρος ότι όλα τα φαρμακεία το
δουλεύουν; Αχ το πόσο το ευχαριστήθηκα δε λέγεται.

Κάτσε τώρα να περιμένεις μέχρι το μεσημέρι. Τρέξιμο όλη μέρα!! Hehehe Τρέξιμο όλη μέρα!! Hehehe Τρέξιμο όλη μέρα!! Hehehe

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

2Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 1:24 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839 Καλα Ελιζακι αφασια ειναι ο δικος σου...........

3Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 1:40 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Και που να δεις πόσο θα πλουτίσει το συγκεκριμένο θέμα όσο περνάνε οι μέρες.

Αρκεί να είμαι ακόμα στο γραφείο για να μπορώ να σας τα διηγούμαι. Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

4Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 1:53 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Βρε συ Ελιζα εχω μια ιδεα γιατι δεν του βρισκεις κανενα καλο κοριτσι να ησυχασεις Τρέξιμο όλη μέρα!! 14333

5Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 1:54 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ina έγραψε:Βρε συ Ελιζα εχω μια ιδεα γιατι δεν του βρισκεις κανενα καλο κοριτσι να ησυχασεις Τρέξιμο όλη μέρα!! 14333

Και ποια θα κάτσει μαζί του έτσι όπως είναι; Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

6Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 2:09 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Ελα βρε ολο και κατι θα του βρουμε Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839

7Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Πεμ Σεπ 17, 2009 2:13 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ina έγραψε:Ελα βρε ολο και κατι θα του βρουμε Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839

Μπα δεν νομίζω. Εκτός αν είναι τυφλή. Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

8Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:08 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839 Ελιζακι τι κανει το φανταστικο αφεντικουλη σου? Τρέξιμο όλη μέρα!! 14333

9Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:16 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Ελιζακι τι κανει το φανταστικο αφεντικουλη σου? Τρέξιμο όλη μέρα!! 14333[/quote]


Περιμένουμε νέα για το ιδανικό αφεντικό Τρέξιμο όλη μέρα!! 676986

Να τον στείλεις να κάνει παρέα με την πρώην δική μου αφεντικίνα, δυό βήματα είναι. Τρέξιμο όλη μέρα!! 314842

Θα ταιριάξουν να το δείς. Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_cool

10Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:20 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Δεν απανταει Χαρουλα μαλλον παει να δει τι κανει Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

11Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:22 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Xara έγραψε:Ελιζακι τι κανει το φανταστικο αφεντικουλη σου? Τρέξιμο όλη μέρα!! 14333


Περιμένουμε νέα για το ιδανικό αφεντικό Τρέξιμο όλη μέρα!! 676986

Να τον στείλεις να κάνει παρέα με την πρώην δική μου αφεντικίνα, δυό βήματα είναι. Τρέξιμο όλη μέρα!! 314842

Θα ταιριάξουν να το δείς. Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_cool[/quote]

Μα να σου πω. Τη δικιά σου την είχα ξεχάσει τελείως. Αλλά εκείνη δεν είναι παντρεμένη; Αλήθεια ο άντρας της πως την ανέχεται; Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_rolleyes

Ααα ξέχασα να σας πω χθες ότι τελικά μετά από όλο αυτό το τρέξιμο το ακύρωσε γιατί δεν του έλεγε η φαρμακοποιός από το τηλέφωνο πόσο κοστίζει το 60αρι μπουκάλι και γιατί δεν θα τα έφερνε μέσα στο επόμενο 5λεπτο. Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218 Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218 Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218

Και μετά μου λέτε να του βρούμε γυναίκα ε; Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

12Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:23 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Η θα την έχει στο τρέξιμο!!!!!


Το καλό αφεντικό Τρέξιμο όλη μέρα!! 495456 Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Τρέξιμο όλη μέρα!! 495456 Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted

13Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:24 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839 Ναι βρε να του βρουμε μπας και ηρεμηση το πουλακι μου Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

14Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:28 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Είναι παντεμένη.

Αλλά αμα την δεις είναι σαν ποντικομαμή , ανέραστη.

Ο άντρας της είναι πολύ καλός συνεργάσιμος και ευχάριστος.

Αυτή είναι η πρωσοποποίηση της κακίας Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted

Δεν ξέρω πως την ανέχεται τόσα χρόνια, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_cheers Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_cheers Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_cheers

Δεν ξέρω τι συμφέροντα υπάρχουν.

Τρέξιμο όλη μέρα!! Confused Τρέξιμο όλη μέρα!! Confused Τρέξιμο όλη μέρα!! Confused

15Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:29 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Κάποια που να θέλουμε να την εκδικηθούμε.

Και να την στείλουμε σ' αυτον τον καλό κυριούλη, για να περάσει ωράια!!!!! Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

16Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Παρ Σεπ 18, 2009 2:30 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Xara έγραψε:

Αλλά αμα την δεις είναι σαν ποντικομαμή , ανέραστη.


Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700 Τρέξιμο όλη μέρα!! 826700

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

17Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 11:51 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αυτές οι πλάκες που κάνει το αφεντικό μου!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Για να γελάσεις πρέπει να σε γαργαλήσουν Τρέξιμο όλη μέρα!! Briques Τρέξιμο όλη μέρα!! Briques

Είχε ένα δικαστήριο το πρωί που τελικά πήρε αναβολή! Τι κρίμα! Δεν μπορουσε να λείπει όλη μέρα; Τρέξιμο όλη μέρα!! Mastigio Τρέξιμο όλη μέρα!! Mastigio

Την ώρα που του πήγαινα τον καφέ, πάλι καλά που δεν μου έπεσε από τα χέρια,
μίλαγε με το συνεργάτη του και του ανέφερε ότι στο δικαστήριο ήταν και
ο κ. Πλεύρης του ναζιστικού κόμματος όπως είπε ο ίδιος που ψηφίζω λέει
εγώ Τρέξιμο όλη μέρα!! Yikes.sml Τρέξιμο όλη μέρα!! Yikes.sml Και μετά γυρίζει και μου λέει ότι κάνει πλάκα. Τρέξιμο όλη μέρα!! Mastigio Τρέξιμο όλη μέρα!! Mastigio Πως κρατήθηκα και δεν είπα ότι μάλλον στο φασίστα συνέργατη του αναφέρεται ένας Θεός ξέρει. Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Αϊ σιχτιρ πια!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

Ήδη έχω ξεκινήσει να στέλνω βιογραφικά. Δεν τους αντέχω άλλο!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2 Τρέξιμο όλη μέρα!! Bur2

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

18Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 12:58 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Πλακα εχει ο δικος σου Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839

19Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 12:59 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ina έγραψε:Πλακα εχει ο δικος σου Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839

Ναι για σένα ίσως. Για μένα όμως που τα ζω κάθε μέρα καθόλου!! Τρέξιμο όλη μέρα!! 125222

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

20Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:04 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 736622 Ελα βρε Ελιζακι ριξτω λιγο στην τρελλη ωσπου να φυγεις Τρέξιμο όλη μέρα!! 2839

21Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:08 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Μα δεν μπορώ βρε Ιουλία μου. Είναι τελείως μ@λ@κ@ς ο άνθρωπος. Για φάπες είναι!! Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218 Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218 Τρέξιμο όλη μέρα!! 879218

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

22Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:11 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Το καταλαβαινω βρε παιδακι απο δαυτους εχει γεμισει ο τοπος Τρέξιμο όλη μέρα!! Affraid

23Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:12 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Ελίζα , σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Η αφεντικίνα , με πέρνει τηλέφωνο στο σπίτι αλλά δεν το σηκώνω μέχρι να βγει η απόφαση από τον ΟΑΕΔ.

Ηξέρε τι δικαιούμε αλλά επίτηδες με μπλόκαρε, το παραδέχτηκε στον άντρα μου όταν την πήρε τηλέφωνο, γιατί μονίμως τον άντρα της βάζει να μου μιλάει και να κάνει διαπραγματεύσεις.

Φαντάσου μάνα εργοδότρια να σου στερεί τα επιδόματα, δεν υπάρχει τίποτα πιο σκληρό και πονάει, η ίδια είναι μάνα αλλά η ψυχή της σκληρή σαν πέτρα. Οι άντρες είναι από τη φύση τους μουλάρια. Υποτίθεται οι γυναίκες καταλαβαίνουμε η μία την άλλη την ευτυχία ενός παιδιού , την ανάγκη ναείναι η μάνα κοντά στο παιδί.

Η κακία είναι προσωποποιημένη στην αφεντικίνα μου!!!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_twisted

24Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:17 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Τρέξιμο όλη μέρα!! 997244 Δεν μπορω να τους καταλαβω αυτους τους ανθρωπους

25Τρέξιμο όλη μέρα!! Empty Απ: Τρέξιμο όλη μέρα!! Τρι Σεπ 22, 2009 1:28 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Χαρούλα μου υπάρχουν μάνες και μάνες όμως!! Εσύ μπορεί να ενδιαφέρεσαι για το παιδάκι σου, να θέλεις να βρίσκεσαι δίπλα του, να χαίρεσαι με το κάθε καινούργιο που κάνει κλπ.

Αλλά υπάρχουν και γυναίκες που κάνουν τα παιδιά απλώς για να λένε ότι είναι μάνες. Και είτε κοιτάνε την καριέρα τους είτε το οτιδήποτε άλλο.

Βασικά να πάνε να πνιγούν λέω εγώ!! Τρέξιμο όλη μέρα!! Icon_evil

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης