Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δολοφονια του δημοσιογραφου Σωκρατη Γκιολια

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Σημερα το πρωι 19 Ιουλιου 2010 περιπου στις 05,30 το πρωι, δολοφονησαν εν ψυχρω στο σπιτι του τον δημοσιογραφο Σωκρατη Γκιολια. Το περιστατικο το ειδε η γυναικα του, η οποια κυοφορει το δευτερο παιδακι του, ενω ο διχρονος γιος του κοιμοταν στο δωματιο του την ωρα του συμβαντος.

Εχω μεινει απλα αφωνη !!!! Η κατασταση εχει βγει πλεον εκτος ελεγχου !!!!
Οποιος και αν το εκανε, οποιο κι αν ηταν το κινητρο-αιτια, τι θα πουν σ αυτο το παιδακι που εχασε το πατρικο χαδι και στοργη απο τοσο τρυφερη ηλικια??????
Γι αλλη μια φορα.. νιωθω ντροπη για τον τοπο που γεννηθηκα, που μεγαλωνω σ αυτον εγω και το παιδι μου!!!! Κριμα....

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Όλη η οικογένεια του blogger μιλάει για αυτό το γεγονός καθώς το Τρωκτικό ήταν δικιά του έμπνευση και ιδέα! Κάτι που έμαθα μόλις χθες.

Δεν θα μπορούσα να μην αναρτήσω και εγώ με τη σειρά μου έστω ένα αντίο στο Mamma El

Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει! Crying or Very sad

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Σήμερα η κηδεία του μεγάλου Σωκράτη Γκιόλια

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης