Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ

+3
Mamma El
Xara
mamaleyteraki
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 3:55 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Κορίτσια έχω νεα
ΣΟΥΠΕΡ


ΧΟΡΕΙΑΚΗ 1500 … ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΓΚΥΟΣ
Είμαι πολύ χαρούμενη μίλησα με την γυναικολόγο και μέσα στην εβδομάδα θα πάω να με δει και με υπέρηχο …
Αε άλλα τερτίπια μπαίνουμε πρέπει να ελαττώσουμε τους θηλασμούς σίγα σιγά

2ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Με το καλό το νέο μωράκι - αστεράκι ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 519942

Τι ευχάριστα νέα ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 314842

Το δεύτερο είναι ?

3ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 4:22 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Δεν πρόσεξα ότι άλλος άνοιξε το θέμα και μπηκα να ευχηθώ στη Χαρούλα goofy

Με το καλό κορίτσι μου λοιπόν!
Θα περιμένουμε τα νέα σας! trilly trilly

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

4ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:10 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Είμαι πολύ επιφυλακτική έχω και τον θηλασμό και σήμερα δεν του έδωσα καθόλου γάλα ..
ελπίζω να πάνε όλα καλά αν και με τέτοια χορειακή η μικροβιολόγος μου λέει πας για δίδυμα χιχιχι

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και ειλικρινά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας

είναι μεγάλο πράγμα για μένα αυτό που μου συμβαίνει την συγκεκριμένη περίοδο στην ζωή μου

5ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:12 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

mamaleyteraki έγραψε:
ελπίζω να πάνε όλα καλά αν και με τέτοια χορειακή η μικροβιολόγος μου λέει πας για δίδυμα χιχιχι


Βρε λες; goofy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

6ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:14 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Mamma El έγραψε:
mamaleyteraki έγραψε:
ελπίζω να πάνε όλα καλά αν και με τέτοια χορειακή η μικροβιολόγος μου λέει πας για δίδυμα χιχιχι


Βρε λες; goofy


Να πω ότι η πεθερά μου είναι δίδυμη με την αδέρφη τις
Και ότι ο πρώτος ξάδερφος του άντρα μου έκανε τρίδυμα .?

να το πω ? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ……………………….!!!!!

7ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:21 pm

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Με το καλό κούκλα μου... ποιός τη χάρη σου... ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481

8ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:22 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Μακάρι να είναι , να μαθαίνουμε την εμπειρία , με τα δίδυμα μωράκι από πρώτο χέρι. ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 83481

9ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Δευ Φεβ 22, 2010 5:29 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Φαντάζεστε να θηλάζω 2μωρα κ τον Λευτέρη ορε γλεντιαααααααααααα
Βασικά αυτό που θέλω είναι να είναι καλά και σαν δεύτερο να καταφέρω να τελειώσει η εγκυμοσύνη θηλάζοντας τον Λευτέρακι μου παράλληλα .

μετά να θηλάζουμε παρέα είτε δυο είτε τρία στοματάκια αυτό δεν μας απασχολεί να περάσουν αυτές η 35 εβδομάδες και όλα μετά είναι παιχνιδάκι

10ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 9:50 am

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Congratulations_newborn-992

11ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 9:54 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 510185 το ήθελες τόσο πολύ και τώρα είναι αλήθεια και μάλιστα μπορεί να είναι και διπλό το θαυματάκι σου ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 671972 ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 671972 !!! Με το καλό στον υπέρυχο και να έχεις και μια σούπερ εγκυμοσύνη!

Να έρθουν όλα όπως τα θες και να μας λες τα νέα σου ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 118935

12ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 3:29 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Ευχαριστώ πολύ την Κυριακή θα πάω για υπέρηχο τότε εφημερεύει η γιατρός μου στο νοσοκομείο που γέννησα .

το 1500 ήταν μετά από δυο ώρες από την αιμοληψία η τελική χωρική 5483

σοκ έπαθε η μικροβιολόγος με τελευταία περίοδο 21 Ιανουαρίου….!?????
τα έχει σίγουρα τα δίδυμα η μου λέει ήσουν έγκυος και είχες και περίοδο όπως ακριβός είχε συμβεί και στον Λευτέρακι μου

την Κυριακή θα λυθεί όλο το μυστήριο

εγώ παντός ξεκίνησα να του δίνω ξένο ούτε να το δει αλά προς μεγάλη μου έκπληξη χτες βραδύ και σήμερα το μεσημέρι ήπιε κεφιρ και δεν ζήτησε καθόλου

13ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 3:45 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Πάμε για διδυμοκύηση; youhoo youhoo
Αν έχεις και συγγενείς με δίδυμα τότε πολύ πιθανόν!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με γερό/α μωράκι/α pray pray

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

14ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 3:53 pm

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

Mamma El έγραψε:Πάμε για διδυμοκύηση; youhoo youhoo
Αν έχεις και συγγενείς με δίδυμα τότε πολύ πιθανόν!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με γερό/α μωράκι/α pray pray



όλα να πάνε καλά είμαι πολύ αγχωμένη και φοβισμένη με προβληματίζει πολύ ο θηλασμός ως ως ως να πάνε όλα καλά και εγω παναγία μου ξέρεις πως θα στο ξεπληρώσω

15ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Empty Απ: ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Τρι Μαρ 02, 2010 2:23 pm

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Συγχαρητήρια και όλα να πάνε καλά!!! Μακάρι να είναι όλα έτσι όπως επιθυμείς... ΜΑΛΩΝ ΕΙΜΑΙ  ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ 45466

https://asterakia.forumotion.net

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης