Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Γεννήσαμε!!!

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Γεννήσαμε!!! Empty Γεννήσαμε!!! Πεμ Απρ 16, 2009 9:54 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Εδώ και 9 μήνες περίμενα να έρθει στον κόσμο το θαυματάκι μιας πολύ καλής μου φιλενάδας. Και σήμερα το όνειρο έγινε πραγματικότητα!! stars

Μου έστειλε μήνυμα κατά τις 12 το πρωί ότι έσπασαν τα νερά και έφευγε για το μαιευτήριο. Της ευχήθηκα να πάνε όλα καλά και τελικά πήγαν. Κατά τις 2:30 το μεσημέρι έσκασε μύτη ο άντρας της ζωής της. Προσπάθησα να κρατηθώ για να μην την ενοχλήσω αλλά δεν άντεξα και κατά τις 9 το βράδυ της τηλεφώνησα. Εκείνη την ώρα θήλαζε και με πήρε εκείνη μετά από λίγο. Και μόνο από τη φωνή της καταλάβαινες ότι έλαμπε από χαρά. Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να πάω να δω το πασχαλιάτικο δώρο της γιατί αύριο θα ετοιμαζόμαστε για τη φυγή του Πάσχα αλλά σίγουρα μόλις σαραντίσει θα σκάσω μύτη. Πέρασε από πολλά σκαμπανεβάσματα με διάφορες σχέσεις και απογοητεύσεις και επιτέλους αποζημιώθηκε με τον καλύτερο τρόπο. Να σας ζήσει Χαρούλα μου ο παίδαρος κι ας ξέρω ότι δεν θα το δεις. Το αισθάνεσαι και είμαι σίγουρη για αυτό.
little hug little hug

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης