Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Πεμ Ιουν 10, 2010 3:04 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Όσες έχετε κάνει ανακαίνιση στο σπίτι σας ή σε κάποιο που αγοράσατε ή νοικιάζετε μετά το πέρας των εργασιών πόσες φορές το καθαρίσατε πριν μπείτε μέσα;
Γιατί ρωτάω θα μου πείτε. innocent

Με έχει πρήξει ο άντρας μου! Χθες ήρθε η καθαρίστρια και καθάρισε τα ντουλάπια της κουζίνας, την κουζίνα, τα παράθυρα, τα αλουμίνια, το μπάνιο και το ένα μπαλκόνι. Θα ξαναέρθει την Κυριακή το πρωί όπου θα είμαι και εγώ εκεί και θα κάνουμε και τα υπόλοιπα όπως δωμάτια, ντουλάπες, τα πίσω μπαλκόνια αλλά και ξανά ότι έκανε χθες!

Μου είπε ο άντρας μου να της πω να καθαρίσει και το πάτωμα της κουζίνας γιατί λέει θα τρίψουν λίγο τα μάρμαρα σε ένα σημείο που λείπει ένα κομμάτι. Εγώ δεν μπορώ να το κάνω ήθελα να ήξερα; Rolling Eyes

Τον έχει αμοκ και θέλει το σπίτι όχι απλώς να είναι καθαρό αλλά να λάμπει στην κυριολεξία. Λες και δεν θα ξαναγεμίσει σκόνη! laughing

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

2Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Απ: Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Πεμ Ιουν 10, 2010 4:36 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΛΟΓΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ.

ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ!!!!

3Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Απ: Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Παρ Ιουν 11, 2010 9:09 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αμάν!!! Και ο δικός σου; Shocked
Για αυτό ταίριαξαν με τον δικό μου!!! goofy
Τουλάχιστον ο δικός μου βοηθάει εσένα;

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

4Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Απ: Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Παρ Ιουν 11, 2010 7:32 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Δεν μπορώ να πω είναι νοικοκύρης , δεν πεταει τα πραγματα απο δω και απο κει, τακτοποιει αν κατι δεν είναι στην θεση του, διπλωνει τα ρουχα του. Δεν μπορω να πω όταν θελει είναι πολυ καλός . Ψωνίζει απο το σουπερ μαρκετ, εχει μαθει αρκετα δεν εχω παραπονο. Μαθαίνει μαθαίνει!!!!

5Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Απ: Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Δευ Ιουν 14, 2010 4:12 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Xara έγραψε: Μαθαίνει μαθαίνει!!!!

Είσαι καλή δασκάλα φαίνεται goofy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

6Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Empty Απ: Σπίτι-Ανακαίνιση-Σκόνη Δευ Φεβ 17, 2014 12:30 pm

dion_kat


Star Members
Star Members

Πολύ βαβούρα και σκόνη η ανακαινιση..

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης