Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η προσευχή ενός σκυλιού...

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Η προσευχή ενός σκυλιού... Empty Η προσευχή ενός σκυλιού... Πεμ Οκτ 29, 2009 9:03 am

agkyrovoli

agkyrovoli
Star Members
Star Members

Θεούλη, Σε παρακαλώ στείλε με σε κάποιον που νοιάζεται. Κουράστηκα να τρέχω. Δεν αντέχω άλλη απελπισία. Το κορμάκι μου πονάει. Δεν μπορώ άλλο πόνο. Θεούλη προσεύχομαι καθώς τρέχω κυνηγημένος, ότι κάποιος θα μ'αγαπήσει και θα με πάρει μαζί, θα μου δώσει ένα κρεβάτι και ένα ζουμερό κόκκαλο. Ο ιδιοκτήτης μου με έδενε όλη μέρα στην αυλή, χωρίς νερό και ένα πιάτο φαΐ. Μάσησα το λουρί μου Θεούλη και το έσκασα για να τρώω σκουπίδια και να είμαι αδέσποτος. Θεούλη κουράστηκα, πεινάω, κρυώνω. Φοβάμαι Θεούλη ότι ποτέ δεν θα γεράσω. Με κυνηγούν με ραβδιά, με πέτρες, με ξύλα καθώς εγώ περπατώ και γυρεύω φαΐ στους δρόμους. Θεούλη αλήθεια, δεν είμαι κακός. Μπορείς να βοηθήσεις; Θα σ' ευγνωμονώ. Φοβάμαι Θεούλη, είμαι μικρός. Το μόνο που θέλω είναι ένα αφεντικό να ευχαριστώ. Αχ, βρες μου έναν θεούλη και θα είμαι καλός. Δεν θα μασάω παπούτσια, θα είμαι "τύπος και υπογραμμός". Θα τον αγαπώ, θα τον προστατεύω και θα τον υπακούω, όταν μου λέει να κάτσω, να ξαπλώσω ή να "μείνω". Δεν νομίζω ότι θα αντέξω πολύ ακόμη έτσι, είμαι τόσο αδύναμος και τόσο μόνος. Κάθε νύχτα μέσα στους θάμνους ουρλιάζω, γιατί τόσο φοβάμαι πως θα πεθάνω. Έχω τόση αγάπη και αφοσίωση ακόμη. Μήπως θα έπρεπε να μου δωθεί η ευκαιρία σε κάποιον να την δώσω? Γι'αυτό Θεούλη σε παρακαλώ, Απάντησέ μου. Στείλε μου κάποιον που αλήθεια να νοιάζεται, αν εσύ είσαι αλήθεια εκεί πάνω...

Η προσευχή ενός σκυλιού... Haleyeyes

Η προσευχή ενός σκυλιού... GermanShepherd9

Η προσευχή ενός σκυλιού... Beautiful



http://agkyrovoli.forumotions.net/forum-f25/topic-t2055.htm




Η προσευχή ενός σκυλιού... 83481 Η προσευχή ενός σκυλιού... 83481 Η προσευχή ενός σκυλιού... 83481

http://agkyrovoli.forumotions.net

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης