Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Έψαχνα να βρω μια δραστηριότητα, για να έχω μια δημιουργίκή απασχόληση και να έχω μια ώρα προσωπικά για μένα. Να ξεδίνω.
΄
Μ΄αρέσουν οι παραδοσιακοί χοροί, δεν είμαι η χορευταρού, άλλα από αποψη γυμναστικής είναι ότι το καλύτερο.

Τα ιδιωτικά γυμναστήρια ούτε ποικιλία είχανε, ούτε τις ώρες που ήθελα και οι τιμες ήταν παραλογες με αυτά που δίνανε.

Έτσι βρήκα το Λύκειο Ελληνίων που κάνει μόνο παραδοσιακούς χορούς και η τιμή παρα πολύ καλή . Τα κεντρικά είναι στην Αθήνα αλλά έχει και ομάδες σε πολλές περιοχες. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και η δουλεια τους είναι πολύ καλή.

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Χαρούλα την καλύτερη δουλειά έκανες. Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 335948 Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 335948 Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 335948 Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 335948 Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 335948

Μακάρι να είχα χρόνο να πηγαίναμε παρεούλα.

Αν σου προτείνουν να πάρεις μέρος σε κάποια από τις παραστάσεις τους μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις να έρθουμε να σε καμαρώσουμε. Παραδοσιακοί χοροί - Λύκειο Ελληνίδων 14333

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

jorjel


Star Members
Star Members

εχω βρει ενα σιτε που λεει για παπουτσια παραδοσιακων χορών,KαταλληλA για Λυκειο Ελληνιδων λεει. δειτε το ισως σας ενδιαφερει
URL: www.vimavimadance.gr

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ευχαριστούμε. trilly trilly trilly

Αν θες μπορείς να ανοίξεις θέμα στην ενότητα "Συστηνόμαστε", να μας γράψεις λίγα λόγια για εσένα, να σε γνωρίσουν και τα υπόλοιπα μέλη. oregonian

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης